Czy Laura i Świąteczny Anioł może być prezentem pod choinkę?

Książka dla dzieci Laura i Świąteczny Anioł jest bardzo ciekawą pozycją, którą warto kupić dzieciom pod choinkę. To zestaw przygód pewnej dziewczynki, która jednocześnie boryka się z różnymi emocjami. 

Książeczka Laura i Świąteczny Anioł

Bajka dla dzieci Laura i Świąteczny Anioł to przydatna publikacja, która opowiada o losach małej dziewczynki. Bardzo wszystko przeżywa, gdy zbliżają się święta, a ona nadal czeka na powrót swojego ojca rybaka. Jest to powieść bardzo współczesna pod względem emocjonalnym, dlatego dzieci mogą poznać świat swoich emocji. Zawiera dużo obrazków, dlatego przedszkolaki także mogą oglądać te książkę. Starsze dzieci mogą same ją czytać we własnym tempie, a jeśli czegoś nie rozumieją, to rodzice w tym pomogą. Książeczka Laura i Świąteczny Anioł ma na celu pomóc dzieciom uporać się z trudnymi emocjami, o których nie wiedzą. Podpowiada jak je nazwać, jak się je odczuwa, a także jak sobie z nimi poradzić. Trochę zawartej psychologii uczy dzieci tego, czego nie dostają w szkole. 

Laura i Świąteczny Anioł na prezent 

Książka Laura i Świąteczny Anioł jest pomysłem dla rodziców na prezent dla dzieci. Można ją kupić pod choinkę, ze względu na fabułę powiązaną ze świętami. Dzieci chętnie poczytają o losach dziewczynki, szczególnie w okresie odpoczynku od szkoły. Zawsze się znajdzie inspiracja do tego, aby czytać podobne książki lub też kupić inną tematykę z tej serii. Bajka Laura i Świąteczny Anioł jest dostępna w księgarni, a także można ją kupić przez internet. Jest duchowym wsparciem dla dzieci w wieku szkolnym, ze względu na dodatkowych bohaterów, jakimi są Aniołowie. Treści można przełożyć na codzienne życie, aby dzieci wiedziały, że mają duchowe wsparcie, tak jak ich bohaterka. To niezwykle ważne, szczególnie w momentach, gdy rodzice nie mają dla dzieci czasu. Powieść Laura i Świąteczny Anioł doskonale to pokazuje w momencie gdy Laura boi się o swojego tatę, a jednocześnie wie, że modlitwy do Aniołów wesprą go podczas połowów na morzu. Gdy przychodzą święta, Laura wyczekuje go, wierząc że jej prośby są wysłuchane.