Czy ojciec Laury bezpiecznie wróci do domu?

Laura to dziewczynka, która lubi święta. Na Wigilię bierze udział w jasełkach, na które jej tata obiecał przyjść. Czasem pomimo obietnic trudno dotrzymać danego słowa. Czy ojciec dziewczynki będzie w stanie tego dokonać? Czy Anioły naprawdę istnieją i usłyszą prośby Laury? O tym w najnowszej książeczce z serii “Aniołki” pt.: “Laura i Świąteczny Anioł (tania książka)” autorstwa Lucindy Riley i Harry’ego Whittakera z ilustracjami Jane Ray.

Czy ojciec Laury dotrze na przedstawienie?

Nadchodzi Wigilia, a to ulubiony czas Laury w roku. Prezenty czekają już pod choinką, a dziewczynka niedługo zaśpiewa w jasełkach. Jedyne co martwi Laurę to fakt, że jej tata nie dotarł jeszcze na przedstawienie. Pomimo, że jest rybakiem, obiecał, że skończy pracę szybciej i przybędzie, żeby obejrzeć swoją córkę. Okazuje się, że na morzu panuje sztorm. Laura zaczyna się martwić coraz bardziej, gdy nie dostrzega ojca na widowni wchodząc na scenę. Czy Świąteczny Anioł pomoże tacie dziewczynki w bezpieczny sposób dotrzeć na przedstawienie? Czy mężczyzna wróci do domu?

Opowieść pełna magii

Opowieść “Laura i Świąteczny Anioł” to kolejna książeczka z serii opowiadająca o lękach, problemach oraz zmartwieniach, którymi może być dręczone małe dziecko. Lucinda Riley po raz kolejny pomaga dzieciom zmierzyć się ze strachami, które rodzą się w ich głowach w różnych sytuacjach. Powyższa książka jest drugim tomem serii “Aniołowie Stróże”. Pierwsza nosi tytuł “Kubuś i Anioł Snu”. 

Kilka słów o autorce

Autorka książki Lucinda Riley była brytyjską pisarką, której powieści zna cały świat. Jej dorobek pisarski składa się z kilkudziesięciu książek w tym serii “Siedem sióstr”, w której skład wchodzi kilka tomów. m.in. “Siostra Cienia”, “Siostra Księżyca”, “Siostra Słońca” oraz “Zaginiona siostra”. Do książek pisarki należą również takie powieści jak “Tajemnice Fleat House”, “Drzewo Anioła”, “Dziewczyna na klifie”, “Tajemnice zamku, “Dziewczyna z Neapolu”, “Dom orchidei”, “Pokój motyli”, “Sekret Heleny”, “Sekret listu” oraz “Róża północy”.