Jakie opowiadanie na święta podarować dzieciom?

Jednym z ciekawych opowiadań dla dzieci jest Laura i Świąteczny Anioł (nowość i bestseller), która jest doskonała na święta, jako prezent. Rodzice mogą podarować ją swoim dzieciom, aby mogły ją czytać, by dowiedzieć się o przygodach Laury. 

Przygody Laury

Przygody Laury są niesamowite w książeczce dla dzieci Laura i Świąteczny Anioł, która jest wydana dla uczniów szkoły podstawowej. Bohaterka ma mnóstwo ciekawych przygód, a przede wszystkim bardzo przeżywa nadchodzące święta. Jej tato ma wrócić z morza i dziewczynka z utęsknieniem na niego czeka. To prawdziwie emocjonująca opowieść, pokazująca dzieciom, że emocje to nic złego. Tak naprawdę książka Laura i Świąteczny Anioł edukują dzieci, jak sobie z emocjami poradzić, takimi jak złość, smutek, żal, tęsknota. Dodatkiem jest na pewno sprawa duchowa, w postaci Anioła czuwającego nad dziewczynką, do którego może się ona zwrócić w każdej chwili. Bardzo kolorowa, z obrazkami, wciąga młodego człowieka w czytanie, szczególnie podczas świąt. 

Przygody Laury w prezencie 

Książeczka dla dzieci Laura i Świąteczny Anioł jest ciekawa jako podarunek dla dzieci w każdym wieku. Mogą być z niej zadowolone dziewczynki, ale chłopcom także się spodoba. Bardzo ważne są przygody, jakich Laura doświadcza, ponieważ są niezwykłą dla niej lekcją zaufania i pokory. Widać, że nie jest sama, ponieważ czuwa nad nią Anioł i już sam ten fakt przemawia za tym, by wręczyć taką opowieść dzieciom pod choinkę. Opowieść pokazuje, jakie lęki mogą mieć dzieci, dlatego dorosłym także jest polecana, aby mieli tego świadomość. Na święta można ją wspólnie czytać, co będzie dla dzieci dodatkowym prezentem. Dla wielu osób jest ona ponadczasowa, ponieważ ukazuje aktualne problemy, które mają dzieci, a często nie chcą o tym mówić. Opowieść Laura i Świąteczny Anioł jest do kupienia w księgarni, a także w postaci e-booka. Dla ułatwienia, książka posiada kolorową zakładkę, którą można wykorzystać podczas czytania. Jest to powieść przygodowa, w sam raz dla dzieci w wieku szkolnym, które już umieją czytać.